fbpx
Menu
Kiralık Elbiseler

Kıyafetini Paylaşarak Para Kazan!

Onca para harcayarak aldığın kıyafetlerinin artık sana para kazandıracağını söylesek. Ama öyle tek seferde de değil. Sürekli olarak kazanacaksın. Evet evet doğru söylüyoruz.

(Hatta sana bir sır verelim, 1 ayda 4 kere kiralayabilirsin.)

Zaten 4-5 kiralamadan sonra satın aldığın bedelin dahi üzerine çıkarak artık kar etmeye başlarsın. Eğer sadece satsaydın o zaman aldığın bedelin altına satacaktın. Evet belki yine kazanacaktın ama kar edemeyecektin. 

“Elbisemin başına zarar gelirse ne olacak?” sorusunu duyar gibiyiz. O zaman Glamy’de ürününü kiraya vermek için yüklerken “Glamy Güvencesi”ni mutlaka aktifleştirmeni öneriyoruz. Böylece elbisenin 1.000TL’ye kadar alacağı hasarlar Glamy tarafından hallediliyor. Kuru Temizleme konusunda da Temiz.co en güvendiğimiz şirket. Kiralama sonrasında Temiz’e gönderdiğin takdirde inan bize elbisen eskisinden de yeni olacak! Güzel haber; Glamy’nin Temiz’de indirimi var. 

Daha fazla kazanmak için yapman gereken en önemli şey; kiraya vermek istediğin ürününün fotoğraflarını tüm ayrıntısına kadar çekmek olmalı. Her detaydan bahsediyor olman hem güven verecektir hem de kiralayacak kişinin her konuya hakim olmasını sağlayacaksın.

No Comments

    Leave a Reply