fbpx
Menu
Moda

Neden Glamy’yi kullanmalıyım?

Neden Glamy’yi kullanmalıyım?

Nedeni çok basit! Şöyle düşün,

Yılda kaç kere düğün, davet, kokteyl gibi özel etkinliklere katılıyorsun? Peki, ne zaman bir giydiğini bir daha giydin?

Eğer bunun cevabı 3’ten fazlaysa seni tebrik ediyor, ayakta alkışlıyorum! 

Şimdilerde kadınlar giydikleri bir kıyafetle sosyal medya hesaplarına iki fotoğraf bile yüklemek istemiyor. Gerçekten bu özelliğinle övünebilirsin. Biz de önünde saygıyla eğiliyoruz.

Şimdi, bana o davetlerde giydiğin kıyafetlerin nerede olduğunu söyle. Öylece bir kenarda atıl bir şekilde duruyorlar değil mi? Değerlendirmek istemez miydin, mesela sana gelir getirse aynı zamanda başka bir kişinin de gecenin yıldızı olmasını sağlasa harika olmaz mıydı?

Olurdu değil mi? Sıkı dur, başlıyoruz! 

Öncelikle sen bir davete gideceksin ve maalesef gece için kıyafet bulamıyorsun. İstiyorsun ki tasarım olsun, şık olsun, ucuz olsun… Ama nerdee? 

Cevap: Glamy’de! 🙂

Giriyorsun Glamy’ye kendi ürününü kiraya vermek isteyenlerin kıyafetlerinden sana uygun olanı seçiyorsun ve kiralıyorsun! Böylece yalnızca bir gece giyeceğin kıyafete, ayakkabı ya da çantaya servet harcamamış oluyorsun. 

Dolabınızda yer kaplamaması da cabası! 🙂 Yoksa siz hala minimalist yaşam tarzına geçmediniz mi?

Daha önce bir davete katılırken almış olduğun ve şimdilerde bir kenarda duran o elbiseyi de kiraya vererek değerlendirebileceksin. Böylece hem sen kazanacaksın hem de kiralayan. Elbisen de değerlenmiş olacak. Unutma, bir elbiseyi on kere kiraya verirsen aldığın fiyatı çıkarmış hatta kâra bile geçmiş olacaksın. 

Şimdi sıra sizde! Siz  de “neden Glamy’yi kullanacaksınız ya da kullanıyorsunuz?” yorumlarda paylaşırsanız bizi ekipçe çok mutlu etmiş olursunuz.

1 Comment

Leave a Reply