fbpx
Menu
Moda

Nereden Çıktı Bu Glamy?

Selamlar herkese!

Öncelikle aramızda kalsın, eğer size sorun çıkaran bir şeyler varsa mutlaka onun üzerine gidin çünkü orada bir şeyler var demektir. Reklam ajansında çalışırken bir Creative Direktörüm; “Bir sorunu bugün sen yaşıyorsan yarın başka bir kadın da yaşayacaktır” demişti. O zaman bu kadar net ne demek istediğini anlamamış olabilirim. Ama şimdi tüm netliğiyle anlıyorum.

Biz kadınlar o kadar çok birbirimize benziyoruz ki… Her zaman farklı olmak, bir giydiğimizi bir daha giymek istemiyoruz mesela. Öyle değil mi? Sosyal medya hesaplarımıza dahi aynı elbise ile iki farklı fotoğraf yüklemek istemiyoruz. 

İşte tam burada bir sorun gördük ve hemen kolları sıvamaya karar verdik. Her davette farklı olmak istemek bizim en doğal hakkımızdı. Ama sonrası… Dolapta öylece bekleyen elbiselerimiz için bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Satmak bir çözümdü elbette ama kiraya vermek hem bizde anılarıyla kalmasını sağlayacak hem de çok daha fazla kadına ulaşabilmemizi sağlayacaktı. Üstelik her zaman yaptığımız yakın arkadaşlarımızın kıyafetini giymeyi dijitale aktarmış olacaktık. Ve Glamy 2018’in Nisan ayında doğdu!

Şu anda  90.000’den fazla kadından oluşan kocaman bir aileyiz. Hep birlikte alışveriş alışkanlıklarımızı değiştirip daha bilinçli olma yolunda ilerliyoruz.

Seni de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Çünkü biz paylaşmak için varız! Haydi, hemen telefonuna Glamy’yi yükle!

No Comments

    Leave a Reply