fbpx
Menu
Moda

2020 Düğünleri Ne Olacak?

Korona döneminde en çok akıllara gelen sorular; Düğünler iptal olacak mı? Ertelenecek mi? Düğün salonları ne zaman açılacak? Gelinliğimi nasıl satın alacağım? Ne zaman gelinliğimi kiralamalıyım?… Gibi bir sürü sorular herkesin aklına geliyor gelmesine ama bu durumdan en çok etkilenen tabii ki ana karakterlerimiz gelin ve damatlar oluyor. 

Kuaför/ berber ve AVM’lerin 11 Mayıs itibari ile açılacak olması özellikle 2020 yılında evlenmeyi düşünen herkes için umut oldu. Nasıl olmasın ki… Yıllardır bekledikleri a’na o kadar yaklaşmışken şimdi ne yapacaklarını bilemeyen çok fazla gelin adayı var. Biz de Glamy Ekibi olarak sizler için bu süreci kolaylaştıracak birkaç öneride bulunduğumuz bir yazı hazırladık. Hemen buradan okuyabilirsiniz.

2020’de Gelin Olmak

Düğün ya da nişan yapacaklar için bu konu çoğu zaman maalesef ki kabus oldu. Gelinliklerini ne zaman ve nasıl alacaklarını bilemeyen birçok gelin adayı var. Gezip dolaşıp deneyerek almak isteyenler olsa da Korona sürecinde bu durum çok zor. Bu süreçte fiziki olarak dolaşmaktan ziyade sanal olarak gezinmek en mantıklısı oluyor. Sürekli denenen ürünleri bırakın denemeyi kimse dokunmak bile istemiyor. 

“Fakat Gelinlikler Çok Pahalı”

Bu sözü birçok #GlamyKadını’ndan duyuyoruz. Denemeden almak çok masraflı oluyor. Peki bu durumu nasıl çözebiliriz? Her zaman olduğu gibi Glamy sayesinde kuru temizlemesi yapılıp size gelen gelinlikler en güveniliri gibi görünüyor. Eğer sahibi yapacağınız minik tadilatlara da izin veriyorsa gelinlik kiralamak harika!

Satın almak istemenin başlıca nedenleri arasında denemek görerek almak vardı. Ancak karantina döneminde her yerin kapalı olması bu süreci zorlaştırsa da gelin adayları gelinlikleri denemek- dokunmak istemiyor. Glamy gibi gelinlik/ elbise kiralama uygulamaları bu durumda gelinlerin gözdesi haline geldi.

Gelinlik kiralamak aynı zamanda kiraya veren #GlamyKadını’nı da desteklemek paylaşmanın gücünü göstermek anlamına geliyor. 

Eğer siz de bu yazıyı okuyorsanız ve düğününüz olacaksa gelinliğinizi kiralamak için Glamy’yi IOS ve Android olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

No Comments

    Leave a Reply