fbpx
Menu
Röportaj / Sürdürülebilir Moda

Eda’nın Gözünden “Sürdürülebilirlik”

Son dönemde eminiz sizler de çokça sürdürülebilirlik kavramını duymuşsunuzdur. Biz de özellikle sürdürülebilir moda üzerine bilgi paylaşarak sizlerle birlikte öğrenerek kendimizi ve Glamy’yi geliştiriyoruz. Glamy Ekibi olarak geçtiğimiz günlerde Eda ile tanışma fırsatımız oldu ve Eda’da bize bildiklerini anlatarak; neler yaptığını kendi hayatını nasıl şekillendirdiğinden bahsetti.

Bu değerli bilgileri hemen sizlerle “Glamy Sürdürülebilir Modayı Destekliyor” serimizde paylaşmak istedik. 

Tüm paylaşımlarımızı incelemek için bizi Instagram’dan @heyglamy ‘den takip edebilirsiniz.

Aktif bir şekilde denim sektöründe rol alan Eda Dikmen ’nin modaya bakış açısı bizleri çok etkiledi. “Benim güzel giyinmemin ya da dolabımdaki her hangi bir kıyafetin dünyanın başka yerindeki bir insanın hayatını bu kadar değiştirebileceğini düşünemezdim” diyen Eda, dört duvar arasında kaldığımız bugünlerde doğanın bize sunduklarının aslında ne kadar değerli olduğunu şimdi daha iyi anladığımız için dönüşümün daha da hızlı olacağını söylüyor.

Sürdürülebilirlik; hayatın her alanında sahip olmamız gereken bir bilinç. Yalnızca sürdürülebilir moda olarak düşünmemek lazım. Sorgulayarak başlayan bu dönüşüm yolculuğunda hep beraber olduğumuzu söyleyen Eda’yı Instagram üzerinden @cleanblues olarak takip ederseniz çok değerli bilgiler paylaştığını göreceksiniz. 

Siz de sürdürülebilirlik felsefesine Glamy’yi kullanarak başlayabilirsiniz. Çünkü Glamy üzerinden kıyafetlerinizi kiralayabilir ve kiraya verebilirsiniz. Bu sayede bir kıyafetin ömrünü uzatmış ve üretime de “dur” demiş olursunuz. Sürdürülebilir Moda’ya destek olmak için Neden Glamy yazımıza göz atabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply