fbpx
Menu
Kiralık Elbiseler

“Elbisemi kiraya vermek istiyorum” diyenler!

Her davet için farklı elbiseler aldığını biliyoruz. Bir giydiğini bir daha giymemek istemen kadar normal bir şey yok unutma, bizden senden biriyiz! Peki, aklındaki o soru ne olacak; “Bu kadar elbiseyi ne yapacağım? Elbisemi kiraya vermek istiyorum ne yapmalıyım?”

Çoğu kadın, dolabındaki fazlalıklardan kurtulmak istiyor ve bunun için çareyi satmakta buluyor. Elbette ki o da bir çözüm. Hem de kökten çözüm. Ancak bizim o kadarına ihtiyacımız var mı, önce bunu sorgulamalıyız.

Tüm bunlar gibi daha birçok sebebimiz olabilir elbisemizi satmak yerine kiraya vermek için.

Düğün, davet gibi etkinlikler; fotoğraf çekimi gibi özel etkinlikler hepsi için yeni elbise satın almak yerine kiralamak en mantıklı çözüm.

Glamy üzerinden Elbiseni kiraya verebilmek için adımlarımızı takip etmen yeterli. Üstelik #GlamyKadınları kiraya vereceğin ürünü heyecanla bekliyor!

  1. Glamy’yi telefonuna indir

“Elbisemi kiraya vermek istiyorum.” diyorsan, ilk yapman gereken şey; App Store ya da Play Store ‘dan Glamy’yi telefonuna indirmek olacak.

  1. Bilgilerini gir & hesap oluştur

Profilini oluştururken tüm bilgilerini girmelisin ki biz de #GlamyKadınları da sana rahatlıkla ulaşabilsin. Ayrıca Gizli bilgilerini kimsenin göremediğini ayrıca belirtmek isteriz.

  1. Fotoğraf & Bilgileri yükle

Unutma birçok defa kazanmak / elbiseni kiraya vermek istiyorsan fotoğraflarına önem vermelisin. Ayrıca burada küçük bir kominitimiz oluştu bile! Fotoğraflarınla fenomen de olabilirsin. 

Kiraya vereceğin ürün ile ilgili tüm bilgileri girersen daha sonrasında sorun yaşamazsın. Örneğin, “üzerindeki çiçek koptu” gibi.

  1. Bildirimleri aç & mesajlara cevap ver

Glamy bildirimlerini daima açık tutarsan sana gelen mesajları asla kaçırmazsın. Böylece çok daha fazla paylaşmış ve kazanmış olursun.

  1. Tarih & zamanlamayı gir

Kiraya verebileceğin belirtebilirsin. Unutma, kiralanan bir ürün sana 1 hafta sonra geri gelecek. Glamy Ekibi olarak zamanlama konusunda sana destek veriyor olacağız.

Aramıza katılman için sabırsızlanıyoruz!

No Comments

    Leave a Reply