fbpx
Menu

Selam,

Ben Glamy’den Nilsu.

Biz #GlamyKadınları olarak; dolabımızda bulunan ürünleri kiraya veriyor aynı şekilde bir başkasının elbise, ayakkabı ve çantasını kiralıyoruz. Evet, iki işlemi de yapabiliyoruz çünkü biz, paylaşarak kazanmanın keyfini çıkarıyoruz!

Sen de her davette farklı olmak isteyip ama her seferinde yeni elbise almaktan bıkanlardan mısın? Dur tahmin edelim, sosyal medya hesabında da aynı elbise ile iki fotoğraf paylaşmıyorsun değil mi?

Fazla tüketim hep yeni arayışı artık bizi artık rahatsız etmeye başladı. Sana şöyle söylesek; “Yalnızca bir t-shirtün üretimi için 1.700 litre su tüketimi gerçekleşiyor.” Ne hissedersin? Aklına hemen “Acaba elbise üretiminde ne kadarlık su tüketimi gerçekleşiyor, buna nasıl engel olabilirim?” geldiyse sen de bizdensin, tekrar aramıza hoş geldin!

Biz Glamy Ekibi olarak, istediğin elbiseye 1 haftalığına sahip olmanı sağlayan bir uygulama yaratmaktan çok daha fazlasını sana yaşatmak istiyoruz. Kız kardeşlik. Biz her zaman, BİZ olmaya inanırız. En başında da söylediğimiz gibi biz aslında kadınların gücünü paylaşarak gösteren bir kız kardeşlik uygulamasıyız. Özel davetlerde birbirimize yardım ederiz. Çünkü buz dağının görünmeyen tarafını biliriz. Modayı nasıl daha sürdürülebilir yaşarız buna kafa yorarız.

Bu yatırım yalnızca sana – bana değil. Bizim yarınlarımıza!

Her zaman şık ve farklı olman dileğiyle…